buty ślubne

Ślubne buty dopasowane do podłoża

Przeżywasz swój wyjątkowy dzień w pięknych okolicznościach przyrody? Pamiętaj, żeby odpowiednio zadbać o swoją wygodę podczas uroczystości. Wybierając buty do ślubu w plenerze powinnaś zwrócić uwagę przede wszystkim na swoją wygodę i bezpieczeństwo. Musisz być pewna jednego i drugiego stąpając po trawie, miękkim dywanie, piasku, śniegu czy kamienistej ścieżce. Największą stabilność uzyskasz wybierając obuwie na płaskiej podeszwie - baleriny sprawdzą się idealnie podczas ślubu na trawie. Natomiast na klapki lub sandały warto postawić w przypadku ślubu na plaży, a jeśli chcesz przełamać klasyczną stylizację do sukni możesz dobrać trampki.

Obcas ma znaczenie

Buty ślubne nie muszą, a nawet nie powinny być butami jednego wieczoru. Stawiając na jakość i ponadczasowość będziesz mogła wykorzystać je również w swoich codziennych stylizacjach. Jeśli chcesz jednak zdecydować się na obcas, doskonale sprawdzą się tutaj grube słupki. Nie będą wbijać się w grunt zbierając kępki trawy, ale wysmuklą nogę i dodadzą kilku centymetrów. Obuwiem możesz doskonale dopasować się nie tylko do sukni, ale również koloru przewodniego wesela, jeśli zdecydujesz się na coś innego niż klasyczna biel czy beż. Jeśli Twoja ceremonia ma miejsce w zimowym krajobrazie musisz pamiętać o niskich temperaturach i zalegającym śniegu, Twój komfort jest tutaj najważniejszy i powinnaś zdecydować się na ocieplane botki lub wysokie kozaki.

Ręcznie szyte buty do ślubu

Najlepszą jednak inwestycją, niezależnie od czekających Cię warunków będą ręcznie szyte buty ślubne. Skrojone dokładnie pod Twoją stopę dadzą Ci wszystko to, czego od butów wymagasz. Pozwolą cieszyć się zarówno uroczystością ślubu jak i weselem, bez konieczności zmiany obuwia. Podczas tak ważnego dnia warto zdecydować się na idealny komfort. Natomiast wybierając buty ślubne ręcznie szyte dasz sobie możliwość zdecydowania o każdym detalu tego jakże ważnego dodatku. Plener zawsze będzie nieco bardziej wymagający niż bezpieczny kościół czy urząd. Nie możesz zamówić sobie wymarzonej pogody, odejmij sobie więc zmartwień decydując się na idealne buty.